Analysis and Approximation of Variational and Hemivariational Inequalities

W czasie, gdy pandemiczne ograniczenia uniemożliwiają nam osobiste spotkania z partnerami z zagranicy, przenosimy naszą aktywność do sieci. W dniach 10-11 kwietnia 2021 w formie zdalnej odbyła się międzynarodowa konferencja "Analysis and Approximation of Variational and Hemivariational Inequalities''. Organizatorami wydarzenia będącego częścią projektu CONMECH, są jego liderzy z trzech krajów:  Weimin Han (University of Iowa, USA), Stanislaw Migorski (Jagiellonian University in Krakow, Poland) oraz Mircea Sofonea (Universite de Perpignan Via Domitia, France).