Perpignan's Days of Applied Mathematics, druga edycja.

W dniach 13-14 czerwca 2019 braliśmy udział w konferencji Perpignan's Days of Applied Mathematics, która odbyła się w Perpingnan we Francji. Konferencja została organizowana przez Laboratory of Mathematics and Physics (LAMPS) na Uniwersytecie Perpignan Via Domitia (UPVD) w związku z obchodami jubileuszu 70-tej rocznicy urodzin profesora Meira Shilora.

W dniach 13-14 czerwca 2019 braliśmy udział w konferencji Perpignan's Days of Applied Mathematics, która odbyła się w Perpingnan we Francji. Konferencja została organizowana  przez Laboratory of Mathematics and Physics (LAMPS) na Uniwersytecie Perpignan Via Domitia (UPVD) w związku z obchodami jubileuszu 70-tej rocznicy urodzin profesora Meira Shilora.  Celem konferencji było omówienie najnowszych osiągnięć analizy matematycznej z potencjalnymi zastosowaniami w mechanice oraz stworzenie forum dla owocnych dyskusji w pokrewnych dziedzinach badań.