Nagrody w I. edycji plebiscytu o Diamentową Kredę wręczone

W czwartek 4 października 2018r. podczas wydziałowej inauguracji roku akademickiego  odbyło się ogłoszenie wyników plebiscytu o Diamentową Kredę oraz uroczyste wręczenie nagród. Inicjatywa plebiscytu wyszła prosto od studentów a w szczególności od Koła Studentów Informatyki UJ oraz Samorządu Studentów WMII UJ.
Postanowili oni wręczyć trzem najwyżej cenionym dydaktykom dyplomy wyrażające wdzięczność za ich ciężką pracę a osobie, która zdobyła największą liczbę głosów dodatkowo pamiątkową statuetkę oraz nagrodę finansową ufundowaną przez Dziekana. Plebiscyt spotkał się z bardzo miłym przyjęciem. Wierzymy, że doczeka się kolejnych edycji. Organizatorom plebiscytu dziękujemy za wspaniałą incjatywę!

Stuatuetki wręczono w dwóch kategoriach: Najlepszy wykładowca oraz Najlepszy ćwiczeniowiec. Na kierunku informatyka nagrody otrzymali:

Najlepszy wykładowca

prof. dr hab. Stanisław Migórski - laureat